معرفی کم صدا ترین هود آشپزخانه

شرکت آفتاب

خانم های خانه دار زمان زیادی را در آشپزخانه صرف میکنند، در این مدت اصولا سرگرم تهیه ی وعده های غذایی هستند. هر زمانی که تصمیم به پخت غذا بگیرید، از زمان سرخ کردن پیاز تا سوختن روغن، بو و دود در فضای منزل احساس میشود. لازمه ی ادامه ی فعالیت خانم ها در آشپزخانه استشمام هوای سالم و مطبوع میباشد. با نصب هود با کیفیت بالای اجاق گاز از شر دود و بو راحت خواهید شد. موقع پخت غذا علاوه بر بویی که در فضای منزل میپیچد، هاله ای از روغن نیز بر روی وسایل آشپزخانه ی شما مینشنید که پس از سرد شدن تمیز کردن آن ساعت ها زمان میبرد و بسیار خسته کننده است. هود آشپزخانه با مکش بالا و صدای کم وسیله ای بسیار معقولانه برای تمامی آشپزخانه ها میباشد. یکی از مهم ترین فاکتور های خرید آشپزخانه بعد از قدرت مکش بالا، صدای آن است. فرض کنید حین آشپزی بخواهید از هود استفاده کنید و صدای هود آنقدر زیاد باشد که آرامش شما را برهم بزند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بله درست است از صدای هود کلافه میشوید و حاضرید بو و دود را تحمل کنید ولی هود را روشن نکنید. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا کم صداترین هود آشپزخانه را به شما معرفی کنیم.


شرکت آفتاب

معرفی انواع هود

امروزه با توجه به مدرن شدن و پیشرفت تکنولوژی، تغییرات به شکل ظاهر هود آشپزخانه نیز سرایت کرده است. تولید کنندگان نیز با توجه به سلایق و نیاز مشتریان ۵ نوع هود با جنس های شیشه ای، استیل و ششه_ استیل تولید نموده اند. هود ها معمولا به این ۵ دسته تقسیم میشوند: هود مورب_ هود شومینه_ هود مخفی_ هود جزیره _هود آسانسوری 
با توجه به نیاز خود و فضایی که در آشپزخانه برای نصب هود در اختیار دارید یکی از انواع هود را انتخاب کنید. سپس از بین مدل‌ها به دنبال خرید کم صدا ترین هودهای آشپزخانه ممکن باشید. ظاهر هود نیز می‌تواند در صدای هود موثر باشد. برای مثال هودهای مخفی درون کابینت نصب شده و کابینت مقداری از صدای هود را می‌گیرد. یا هود مورب به علت نوع قرارگیری نسبت به گاز باید موتور قوی‌تر و قدرت مکش بیشتری داشته باشد در نتیجه صدای بیشتر در مقایسه با سایر مدل‌ها غیرقابل انتظار نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا به انتخاب خود بهترین هود آشپزخانه از نظر عملکرد و صدا را خریداری نمایید.