بهترین اجاق گاز فردار

شرکت آفتاب

در خانه ی مادر ها و مادربزرگانمان همیشه بو های خوشمزه حاصل از آشپزی با عشق آنها در خانه میپیچید و ما با این عطر آشپزی بزرگ شدیم. تا اینکه خودمان به جایی رسیدیم که با هنر پخت غذاهای خوشمزه عشق را در خانه زنده نگه میداریم. این لذت آشپزی و بوهای خوشمزه نوید از یک اجاق گاز با کیفیت میدهد تا خانم خانه بتواند به راحتی آشپزی کند. بهترین اجاق را بانوی خانه با توجه به نوع پخت و پز و نیاز خود تشخیص میدهد که آیا اجاق گاز مبله نیاز دارد یا صفحه ای. اکثر خانواده های پر جمعیت اجاق گاز های مبله ی فردار را به عنوان بهترین اجاق گاز میشناسند. حال با توجه به نیاز هر خانواده ای انواع اجاق گاز در فروشگاه آفتاب موجود شده تا بتوانید از بین مدل ها بهترین انتخاب را انجام دهید.


شرکت آفتاب

اجاق گاز فردار کدام برند خوب است؟

با توجه به سوالاتی که در ذهن هر خریداری رخ میدهد، پاسخ به همه ی سوالات خریداران، وظیفه ی فروشنده است تا مشتری را در امر خرید بهتر و اقتصادی راهنمایی کند. اجاق گاز های مبله ی بسیار زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام با توجه به قطعات استفاده شده و امکانات دارای قیمت های متفاوتی هستند. ۵ برند داخلی که از کیفیت های بالایی برخوردار هستند و مشتریان راضی بسیار زیادی دارد را به شما معرفی میکنیم. 
۱_ اخوان
۲_ آلتون
۳_ دناگستر
۴_ اسنوا
۵_ سینجر
این برند ها با توان حرارتی بالا جزء محبوب ترین اجاق گاز های بازار هستند. برای خرید اجاق گاز اخوان با قیمت فوق العاده در فروشگاه آفتاب اقدام نمایید.


اجاق گاز اخوان چه ویژگی هایی دارد؟

اجاق گاز مبله به طور کلی به دو دسته ی فردار و طرح فر تقسیم میشود که طرح فر کاربرد خاصی نداشته و به عنوان کابینت از قسمت پایین آن استفاده میکنند. اجاق گاز های مبله فردار یکی از کاربردی ترین وسایل آشپزخانه به حساب میاید که با داشتن آن نیاز به خرید فر تو کار ندارید و بزرگترین مزیت آن داشتن گاز و فر به صورت تلفیقی میباشد. حال بسیاری از مشتریان از ویژگی های معروف ترین و بهترین اجاق گاز فردار سوال میکنند که چرا اجاق گاز اخوان نسبت به بقیه برند ها اولویت دارد؟ ویژگی های متمایز آن چیست؟ اجاق‌های مبله اخوان زیر نظر بهترین کارشناسان و با قطعات عالی و با کیفیت ساخته شده‌اند. در طراحی و ساخت انواع اجاق گاز مبله اخوان نیز به ایمنی، آسایش، رفاه، طول عمر، زیبایی، کاربرد فراوان و غیره بسیار توجه شده است. کمپانی اخوان بهترین و مجهزترین اجاق‌های مبله را در دسترس مشتریان قرار می‌دهد.
ویژگی‌های گاز مبله اخوان عبارت‌اند از: _محافظ صفحه‌ای شیشه‌ای _شبکه چدنی بسیار مقاوم _مجهز به تایمر دیجیتالی _شیشه سه جداره فر _راندمان بالای حرارتی _پایه‌های قابل تنظیم _دارای طبقات ریلی _سیخ جوجه‌گردان _انرژی مصرفی A _فندک اتوماتیک _شعله زمان‌دار _طول عمر بالا _نظافت آسان _مجهز به فن_ گریل و فر.