بهترین کولر آبی

شرکت آفتاب

کولر آبی یکی از وسیله های پرکاربرد در فصل گرما هستند که حکم نجات دهنده در این فصل طاقت فرسا را دارند. بهترین کولر آبی در ایران مناسب با آب و هوای کشور ساخته شده است، چرا که بیشتر استان های ایران در منطقه ی گرم و خشک قرار دارد و استفاده از این وسیله به عنوان خنک سازی فضا، بهترین گزینه است. شرکت های بسیار زیادی انواع کولر آبی را با ویژگی های خاص تولید میکنند که بهترین برند کولر آبی را در ادامه به شما معرفی میکنیم. کولر آبی بر اساس نوع و مکان استفاده به سه نوع کولر آبی پوشالی، کولر آبی سلولزی و کولر آبی پرتال تقسیم میشوند. با توجه به نیاز و فضای مورد استفاده باید توان مناسب را انتخاب کنید. به طور مثال برای مغازه های کوچک و سالن های آرایش معمولا از کولر آبی پرتال استفاده میشود که امکان جابجایی به راحتی وجود داشته باشد. برای خرید بهترین مارک کولر آبی با ما همراه باشید تا با راهنمایی های لازم بهترین انتخاب را انجام دهید.


شرکت آفتاب

بهترین کولر آبی چه ویژگی هایی دارد؟

کولرآبی وسیله‌ای است که اکثر مردم نمی‌توانند نبود آن‌را خصوصاً در فصل گرم سال مانند تابستان تصور کنند و به‌‌همین‌علت باید در زمان خرید کولرآبی معیارهای خاصی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین کولر آبی را با قیمت بسیار مناسب و منصفانه تهیه و خریداری نمایید.
برای خرید بهترین کولر آبی باید به چند نکته توجه کنید:
۱_ جنس بدنه
۲_ نوع موتور
۳_ حجم کولر متناسب
۴_ قیمت 
۵_ مصرف انرژی کم
این چند نکته ی بالا جزء نکات ابتدایی برای خرید کولر آبی مناسب هستند. بهترین موتور کولر مربوط به موتور ژن و الکتروژن با سیم پیچی مس میباشد. (توجه داشته باشید سیم پیچی مس ارزش کولر آبی شما را بالا میبرد و از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.) جنس بدنه باید از گالوانیزه مرغوب باشد تا در صورت قرار گرفتن در برابر آفتاب و بارندگی به سرعت دچار پوسیدگی نشود. توجه به حجم متناسب با فضا و قیمت نیز از نکات مهم قبل از خرید کولر آبی است.


بهترین مارک کولر آبی

با توجه به این که ایران کشور چهار فصل است و هر منطقه ای از آن، با بخش دیگر متفاوت است، باید کولری مناسب با شرایط آب و هوایی هر منطقه انتخاب کنید. در ایران شرکت های کولرسازی قدرتمندی وجود دارند که این امکان را برای خریدار فراهم کرده اند تا با توجه به شرایط جوی هر منطقه، کولر مناسبی را انتخاب کنند. کولرهای آبی برای مناطق مرطوب مناسب نیستند اما اگر در منطقه گرم و خشک زندگی می کنید، حتما از کولرهای آبی استفاده کنید. استفاده از کولر آبی در این مناطق، باعث مرطوب شدن هوای خانه می شود و از طرفی، از پوسیدگی زودهنگام وسایل خانه و ترک خوردگی آن ها، پیشگیری می کند. بهترین مارک کولرهای آبی ایرانی، کولرهای پلار، جنرال، سپهر الکتریک، دناگستر، آبسال، جنرال پویا و ارج هستند که محصولات بسیار باکیفیتی را ارائه می دهند.

شرکت آفتاب

انواع مدل کولر آبی

زمانی که مارک کولر را انتخاب کردید، بهتر است در مورد نوع کولر آبی تصمیم بگیرید. کولرهای آبی در چند مدل به فروش میرسند. معمول ترین مدل کولر آبی، همان کولرهایی است که در پشت بام خانه ها قرار می گیرند. این کولرها در انواع سلولزی و پوشالی تولید می شوند. شایان ذکر است انواع این محصولات در فروشگاه لوازم بهداشتی ساختمانی آفتاب با قیمت مناسب و گارانتی معتبر به فروش می رسند.
کولر آبی پوشالی/ سلولزی 
در این کولرها، از پوشال یا پد سلولزی برای خنک کردن دیواره کولر استفاده می شود. هوای گرم، باعث تبخیر سطحی آب از روی پوشال و سلولز می شود و هوای خنک از طریق کانال کولر به داخل خانه می آید. یکی از بهترین کولر های آبی پوشالی متعلق به شرکت پلار است که با قیمت مناسب در این فروشگاه به فروش میرسد.
کولر آبی پرتال
این کولرها بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک محسوب می شوند. کولرهای پرتابل قابلیت جابجایی دارند و بیشتر برای خنک کردن فضاهایی همچون اتاق کاربرد دارند. خنک کنندگی این کولرها برای متراژ ۲۰ تا ۳۰ متر مناسب است. بهترین کولر آبی پرتال در فروشگاه آفتاب موجود است که برای خرید میتوانید با شماره ۰۹۱۳۷۵۷۶۰۱۲ تماس حاصل فرمایید.