جدیدترین مدل هود آشپزخانه

شرکت آفتاب

هود در آشپزخانه یکی از وسایلی است که معمولا در همه ی خانه ها وجود داشته و کاربرد بسیار زیادی نیز دارد. با توجه به مدرن شدن منازل و استفاده از طراح های داخلی شرکت های تولید کننده ی لوازم خانگی نیز هر روز در حال تغییر هستند تا به نیاز مصرف کنندگان پاسخ دهند. شما برای خرید جدیدترین هود آشپزخانه ابتدا نیاز دارید تا با انواع هود آشپزخانه آشنایی پیدا کرده و بعد از آن تصمیم به خرید بگیرید. پیشنهاد میکنیم مقاله ی انواع هود آشپزخانه را مطالعه بفرمایید تا با شناخت بهتر بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. ما در این مقاله جدید ترین هود های آشپزخانه از برند های بیمکث، داتیس، اخوان و ایلیا استیل را به شما معرفی میکنیم. این ۴ برند از برترین برند های داخلی در سطح کشور هستند.


معرفی جدید ترین هود آشپزخانه اخوان

شرکت اخوان به عنوان یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های تولید لوازم آشپزخانه از جمله جدیدترین مدل هود آشپزخانه اخوان در کشور شناخته شده است. شرکت اخوان با طراحی های فوق العاده و مدرن مدل های جدید هود آشپزخانه را تولید نموده که طرفداران بسیار زیادی در بازار پیدا کرده است. 
چند مدل از جدید ترین هود های اخوان عبارت اند از:
۱_هود شومینه ای h۶۳ اخوان
۲_ هود 

شرکت آفتاب

شرکت آفتاب

جدیدترین مدل هود آشپزخانه داتیس

شرکت داتیس یکی از برند های مطرح لوازم آشپزخانه در سطح کشور است که توانسته با سطح بالا و کیفیت عالی محصولات خود با برند های خارجی رقابت کند. داتیس همواره در تلاش بوده که محصولات خود از جمله هود آشپزخانه را به روز نماید و محصولاتی جدید همراه با تکنولوژی پیشرفته به بازار ارائه نماید. چند نمونه از جدید ترین های هودهای آشپزخانه ی جدید داتیس: ۱


جدیدترین مدل هود آشپزخانه ایلیا استیل

شرکت ایلیا استیل به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های تولید لوازم آشپزخانه در سطح کشور شناخته شده که محصولات خود از جمله هود آشپزخانه را با کیفیت و تنوع بالا تولید میکند. این شرکت موفق به تولید انواع هود آشپزخانه در ۳ نوع مورب، شومینه و مخفی بوده که هرکدام دارای مشتریان خاصی میباشد. 

شرکت آفتاب

شرکت آفتاب

جدیدترین مدل هود آشپزخانه بیمکث

شرکت بیمکث در سال ۱۳۶۰ راه اندازی شد و به صورت پیشگام در عرصه ی تولید هود آشپزخانه شروع به فعالیت نمود. این شرکت با گذشت زمان تولیدات خود را گسترش داد و پا به عرضه ی انواع لوازم آشپزخانه گزاشت. هم اکنون به عنوان یکی از فعالان در این عرصه توانسته جدیدترین و با کیفیت ترین هود آشپزخانه را تولید نمایید.