آبگرمکن در اصفهان

شرکت آفتاب

فروش آبگرمکن در اصفهان

شاید امروزه پکیچ و رادیاتور جای آبگرمکن و موتور خانه ی قدیم را گرفته باشند، اما همچنان بسیاری از منازل و ساختمان ها هستند که برای استفاده از آب گرم و گرم کردن فضای منزل، از آبگرمکن و بخاری استفاده میکنند. آبگرمکن در بازار مشتریان بسیار زیادی دارد و به همین جهت کارخانجات متفاوتی مختص تولید این وسیله ی کاربردی هستند. همانطور که میدانید آبگرمکن ها با انرژی و سایز های مختلف جهت استفاده در مکان های متفاوت تولید میشوند. یکی از کارخانه های معتبر و حرفه ای که تمام نقاط کشور با این برند آشنا هستند، برند دناگستر بوده که در اصفهان واقع شده است. برند های دیگری در ساخت و تولید آبگرمکن مشغول به فعالیت هستند که در بازار نقس بسیار اساسی را ایجاد میکنند. فروش آبگرمکن در اصفهان به شدت بر روی برند دناگستر میچرخد و با سابقه ی درخشان خود باعث جذب مشتریان زیادی در تمام نقاط کشور شده است.


شرکت آفتاب

نمایندگی آبگرمکن در اصفهان

خرید آبگرمکن در اصفهان کار آسانی نبوده و نیاز به تحقیق و بررسی جهت یافتن فروشگاهی معتبر دارد و اگر بخواهید آبگرمکنی که خریداری میکنید، قیمت مناسبی داشته باشد، نیاز است از نمایندگی های معتبر محصول خود را خریداری کنید. نمایندگی های آبگرمکن به طور مستقیم با شرکت تولید کننده در ارتباط بوده و واسطه ای بین تولید کننده و مصرف کننده وجود ندارد، به همین جهت میتوانید با قیمت بسیار ارزان تر از مغازه خرید خود را انجام دهید. فروشگاه آفتاب نیز به عنوان نمایندگی از شرکت دناگستر ( از برترین تولید کننده های آبگرمکن در کشور) توانسته قیمت های بسیار مناسبی به شما خریداران ارائه دهد و همچنین رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.


فروش آبگرمکن مخزنی در اصفهان

آبگرمکن مخزنی در اصفهان همچنان طرفدارن خاص خود را دارد. آبگرمکن مخرنی شامل یک مخزن همراه با عایق است که قادر به نگه داشتن مقداری آب گرم چیزی حدود ۳۰ تا ۸۰ گالن است. این آبگرمکن از چه منبع انرژی استفاده می کند؟ پاسخ این سوال کاملاً به منابع انرژی موجود در خانه شما بستگی دارد. گاز طبیعی، گاز پروپان مایع، نفت و یا برق می توانند منبع سوخت این نوع آبگرمکن باشند. در داخل مخزن یک سنجش دمای آب وجود دارد که هنگام افت دمای آب به کمتر از دمای موجود، آبگرمکن دمای آن را افزایش می دهد.

فروش آبگرمکن دیواری در اصفهان

با توجه به موضوع آپارتمان نشینی و کوچک شدن فضای منازل استقبال از آبگرمکن دیواری در اصفهان بسیار زیاد است. آبگرمکن دیواری که با نام آبگرمکن بدون مخزن هم شناخته می‌شود، وظیفه گرم کردن آبی که از طریق لوله‌های آب به خانه منتقل شده و مورداستفاده قرار می‌گیرد را بر عهده دارد. شیوه کار کردن این آبگرمکن ها به این صورت هست که آب سرد وارد آبگرمکن می‌شود و از کویل یا لوله‌های فلزی که داخل آبگرمکن قرار دارد عبور می‌کند. دراین‌بین مشعل گازی که در زیر لوله‌ها قرار دارد، با گرمایی که شعله آن تولید می‌کند لوله‌ها را گرم کرده و درنتیجه دمای آب درون لوله‌ها نیز بالا می‌رود. در بعضی مدل‌ها هم کویل توسط انرژی الکتریکی داغ شده و آب را گرم می‌کند.